(0)

מבחר הפירות
היומי

בלוג

סושי פירות או שיפודי פירות?

כולנו כמעט נתקלנו לפחות פעם אחת בחיינו באירוע אשר הזמנו בו משלוח פירות או שהזמינו כזה עבורנו. שאלת השאלות, עבור כל חובבי הז'אנר של הזמנת הפירות הביתה או בכלל, היא – האם להזמין סושי פירות או שיפודי פירות? כמובן שזה נאמר חצי בצחוק, אולם כאשר אנו באים להזמין פירות הביתה אנו דיי מתלבטים לגבי עיצוב המשלוח, מה מתאים למה, מה מיוחד יותר ומאפשר פרקטיות, יופי וכדומה. המאמר הבא יעסוק בדיוק בנושאים הללו ועוד, על מנת לסייע לכם להחליט בנושא המתוק והבריא הזה.

 

משלוח פירות: אילו עיצובים קיימים?

לרוב קיימים כמה עיצובים עיקריים: מגש פירות וסלסלת פירות. בתוך האפשרויות הללו, קיימים גם סושי פירות, שיפודי פירות, פירות חתוכים ועוד. מדוע להזמין סושי פירות או שיפודי פירות במקום פשוט פירות חתוכים? התשובה היא שקיים יופי ייחודי לעיצוב הפירות כשיפודים או כסושי. אסור לשכוח, כי חלק מעניין ההזמנה הוא להפתיע ולפנק, ולכן לעיצוב המשלוח בכלל יש אפקט משמעותי.

איך לבחור?

אז כבר ציינו כי יש יופי ייחודי לעיצוב הפירות כשיפודים או כסושי, אולם חלקנו כאמור ישנה חשיבות לשאלה: סושי פירות או שיפודי פירות? עבור כל האנשים אשר שאלה זו הדירה שינה מעיניהם, אני רוצה להרגיע ולומר כי לרוב תוכלו ליצור בהתאמה אישית שילוב בין סושי לשיפודי פירות. בנוסף, חשבו על הפרקטיות האישית שלכם – מה תאהבו יותר? מהם היתרונות הנוספים של השירות? ראשית, קיים משלוח מהיר לכל הארץ, שנית, ניתן לבחור את הפרי על השיפוד וקיימת בחירת פרי בסושי. נשמע טעים, נכון?

מה עוד כדאי לדעת על אופנת הזמנת משלוחי הפירות?

ניתן להזמין משלוח במחיר סביר בהחלט, בגדלים שונים וכאמור בעיצובים שונים. בנוסף, מקומות רבים מספקים משלוח ללט עלות, עניין המהווה פלוס בהחלט. בנוסף, זכרו כי מדובר בחטיפים טעימים, בריאים וצבעוניים המונחים לנו על השולחן ללא כל מאמץ. לכן, הם רעיון מצוין להזמנה עבור אירועים שונים, שמחות, סתם ארוחות שישי וכדומה. קבלו טיפ ממני- כשאר אין לכם מה לקנות, הזמינו שיפודי פירות או סושי פירות: זה נחמד, מעניין, כל אחד ייהנה מזה וכך תעשו את הרושם המושלם.

לבסוף חברים, אני ממליצה על שילוב בין סושי לשיפודי פירות, כי מי אמר שצירך להחליט? זה בכל מקרה יהיה טעים, בכל מקרה יהיה מזין ובכל מקרה יתחסל תוך שניה. אז לא משנה בתכלס' מה תזמינו, ככל הנראה אתם או האורחים שלכם תהנו, אך אם בכל זאת תרצו, התחשבו בגורמים הבאים:

  • מה יותר ימשוך לכם את העין?
  • מה אהבתם בעבר, אם יצא לכם להתנסות?
  • מה מאפשר לכם יותר פרקטיות (במקרר או בכלל?).
  • זכרו כי ניתן לשלב בין סושי פירות לשיפודי פירות.

אז בהצלחה ואכלו בהנאה.

אולי תרצו לדעת גם...

לורם איפסום
אכילת פירות לארוחת בוקר
כמה פעמים שמעתם את המשפט "ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום"? סביר להניח שלא מעט. המשפט הזה כל כך נכון ומדויק ומדוע? מכיוון שארוחה זו היא מקור האנרגיה הראשון שלנו מהרגע שבו אנו קמים לאחר שינה של 6-8 שעות בלילה. על כן, חשוב מאוד להפיק מארוחה זאת את האנרגיה החיונית לגוף שלנו, פירות טריים, קלופים מספקים ערך תזונתי רב. אם נבחר לאכול ארוחת בוקר המשלבת בתוכה גם פירות, גם…
כמה פירות כדאי לאכול?
הפירות הם מאכל נפוץ ועל כך אין צורך להרחיב. הפירות הם מתוקים, באים בצורות, בגדלים ובטעמים שונים, בעלי ערכים תזונתיים רבים כגון ויטמינים, סיבים תזונתיים ועוד. לכן, אין פלא שהמלצת משרד הבריאות היא צריכת פירות בתדירות יומיומית, משום שכל פרי כמעט מועיל לילדים מחד ולקשישים מאידך (מסיבות שונות), הפירות מסייעים בכניסת ברזל לגוף, פרי ידוע כמאכל אשר משפר את המערכת החיסונית ועוד. על נושאים אלו ועוד, במאמר הבא. מה מיוחד…